Turystyczne powitanie lata 2023

W weekend 10-11 czerwca 2023 r. zapraszamy na „Turystyczne powitanie lata”!

Stowarzyszenie Grupa Tramwajowo-Autobusowa WPK GG oraz Kultowy Ikarus organizują specjalne przejazdy wyjątkowymi autobusami, których celem są głównie dobra zabawa, miłe spędzenie czasu oraz liczne motywy zdjęciowe z fotostopami na trasie.

 

Sobota, 10 czerwca
Pierwszy dzień to wyprawa jugosłowiańskim autobusem TAM 190 z kolekcji Arkadiusza Derenowskiego. Zbiórka o godzinie 13:00 na dworcu PKS Gdańsk przy ul. 3 Maja. Trasa przejazdu jak na razie pozostaje niespodzianką! Planowane zakończenie przejazdu nie później niż o godzinie 20:00 w tym samym miejscu.

 

Niedziela, 11 czerwca
Drugi dzień wydarzenia to wyjazd węgierskim Ikarusem 256. Zbiórka o godzinie 10:00 na pętli Węzeł Franciszki Cegielskiej w Gdyni. Obrany kierunek wyprawy to rejony Pucka i Władysławowa. Planowane zakończenie przejazdu nie później niż o godzinie 19:00 w Gdyni.

 

Warunki uczestnictwa
Koszt uczestnictwa w jednym przejeździe jednego dnia wynosi 35 zł za osobę. W przypadku uczestnictwa w obu przejazdach przez dwa dni, należy uiścić dwie opłaty. Opłata pobierana jest przez kierowcę na początku przejazdu, płatność wyłącznie gotówką. Nie obowiązuje rezerwacja miejsc. W czasie przejazdów należy bezwzględnie przestrzegać poleceń kierowcy lub osoby przez niego wskazanej do sprawowania kontroli nad porządkiem.

 

Partnerzy wydarzenia

  • Muzeum Techniki Wojskowej „GRYF”
  • Przewozy Autobusowe GRYF
  • TAM Projekt Arkadiusz Derenowski