20. Fląder Festiwal – zabytkowym tramwajem na koncerty do Brzeźna

W dniach 16-17 czerwca 2023 r. (piątek-sobota), na brzeźnieńskiej plaży i w Parku Haffnera odbył się 20. Fląder Festiwal, czyli największy na Wybrzeżu niebiletowany festiwal muzyki niezależnej i alternatywnej. Po raz kolejny dowóz na koncerty zapewnił zabytkowy tramwaj, którym dojazd był bezpłatny dla wszystkich pasażerów. Trasa wzorem poprzednich lat wiodła z Siedlec, przez Hucisko, Dworzec Główny, al. Zwycięstwa i al. Hallera do pętli Brzeźno Dom Zdrojowy.

 

Stowarzyszenie Grupa Tramwajowo-Autobusowa WPK GG wraz ze spółką Gdańskie Autobusy i Tramwaje oraz Stowarzyszeniem Grupa Fląder, organizatorem koncertów, zapraszał wszystkich do skorzystania z dojazdu na koncerty w formie wyjątkowej przejażdżki zabytkowym tramwajem.

 

Największy niebiletowany festiwal muzyki niezależnej zbiera co roku szerokie grono fanów, którym chcemy ułatwić dojazd na koncerty w niecodziennym stylu. Ramowe godziny kursów zabytkowego tramwaju to 14:00-21:00. Na podróżnych czekały przygotowane przez nasze stowarzyszenie pamiątkowe bilety.

 

Poniżej zamieszczamy szczegółowy rozkład jazdy: